![]() |
|||||
|
Барселона, ШПАНИЈА, 28. октобар 2007. године - Српски возач Милош Павловић, члан "Драко рејсинг тима", освојио је треће место у генералном пласману шампионата Формуле Рено.
Павловић је последњу трку у шампионату, која је вожена у Барселони, завршио на четвртом месту. Прво место у генералном пласману освојио је Португалац Алваро Паренте, док је други у укупном поретку Британац Бен Хенли. |
|||||
| http://www.srbija.sr.gov.yu/vesti/vest.php?id=76993 | |||||
| Copyright © 2004 Влада Републике Србије / Email: omr@srbija.gov.rs | |||||